Deutsch Polski English Russian

Co tak skwierczy czyli zalety drewnianego knota w świecach

0
Co tak skwierczy czyli zalety drewnianego knota w świecach

Jeśli zastanawiałaś/eś się nad oryginalną świecą do swoich wnętrz niewątpliwie te z drewnianym knotem są propozycją, która sprawi, że być może nie będziesz chciał/a palić innych świec. Wszystko to za sprawą magicznego dźwięku jaki wydobywa się podczas palenia świec z drewnianym knotem.

 

Są one popularne w Polsce sa dopiero od kilku lat ponieważ wcześniej rynek dominowały używane powszechnie świece parafinowe z bawełnianym knotem. Wyjątkowość knotów z kolekcji BASIC od We Love Candles, polega na ich naturalności- wykonany z drewna jest ekologiczny w 100%. Jego palenie imituje dźwięk skwierczącego drewna w kominku. Sprawia to, że można się zrelaksować i zbudować wyjątkowo intymny i klimatyczny nastrój. To również bardzo ważny aspekt dla osób, które cenią sobie minimalizm ponieważ świece We Love Candles to przede wszystkim proste formy w szklanym naczyniu, wyraźna kolorystyka wosków sojowych a także elementy drewna, które znajdziemy własnie w postaci knota oraz pokrywki. Drewniane wieczko pozwala przykryć świecę po wygaszeniu dzięki czemu wosk nie zbiera kurzu i paprochów a knot nie ulega zawilgoceniu.

 

Coś dla fanów hygge

 

Świece We Love Candles z drewnianym knotem to absolutny must have dla miłośników hygge.  Palenie świecy, która uwalnia harmonijny dźwięk i piękny aromat sprzyja tworzeniu wyjątkowej atmosfery w domu. Jest to niesamowity gadżet na letnie wieczory do palenia na balkonie czy patio. Zimą z kolei to niezastąpiony element wieczorów z książką pod kocem czy romantycznej kolacji we dwoje.

WAŻNE Wielu producentów tanich, chińskich świec dodaje do bawełnianych knotów ołów aby lepiej się paliły i przewodziły zapach. Ołów jest metalem ciężkim, który osiada w organizmie i może powodować zmiany nowotworowe. Paląc drewniany knot masz pewność, że nie ma w nim żadnych domieszek potęgujących płomień ani innych rakotwórczych pierwiastków szkodzących zdrowiu. 

 

 

[product id="234, 232, 62"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl