Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Dlaczego warto palić świece sojowe przez cały rok? Cz. 2

Dlaczego warto palić świece sojowe przez cały rok? Cz. 2

 

We love candles, we love world 

 

Warto palić świece, zarówno ze względów globalnych jak i dla własnego dobrego samopoczucia. Produkty naszej marki biorą się z miłości do świata, na jakim żyjemy. Inspirujemy wyobraźnię sercem, bo wierzymy, że tylko to, co pochodzi prosto z serca, może dać dobre rezultaty. Dlatego produkujemy ekologiczne świece sojowe, których opakowanie bez trudu można ponownie wykorzystać. Są one bezpieczne dla zdrowia, więc możesz je palić w obecności całej rodziny, nawet jej najmłodszych członków. 

 

Gdy brak Ci pomysłu na prezent 

 

Świece są też doskonałym dodatkiem do wnętrz, przysłowiową kropką nad i. Robią nastrój w sypialni, ale też w salonie czy jadalni. Nadają się na każdą okazję, godzinę i porę roku. Dzięki temu są świetnym prezentem, szczególnie jeśli nie znasz  dobrze marzeń obdarowywanej osoby. Dając komuś świecę z kolekcji Gold zdobionej kryształkami Swarovskiego, która nie tylko pachnie, ale też pięknie wygląda, możesz być pewny/-a, że trafisz z prezentem nawet w najbardziej wyrafionowy gust. 

 

Śpij lepiej 

 

Badania wskazują, że nawet chwilowa ekspozycja na niebieskie światło (np. ekranu monitora), może opóźnić moment zaśnięcia nawet o 30 minut, zaś intensywne domowe światła rozregulowują nasz zegar biologiczny. Naukowcy zajmujący się snem, zarówno dorosłych jak i dzieci, zalecają, by wieczorem włączyć miękkie, ciepłe światło, a najlepiej zapalić świecę. Ma to szczególne znaczenie, jeśli masz w domu niemowlaka - jego zegar biologiczny szaleje i myli dzień z nocą. Możesz mu pomóc odnaleźć się w tym świecie, paląc świece przy wieczornej kąpieli (zamiast światła) i siedząc przy świetle świecy, gdy szykujecie się do snu. Cała rodzina na tym zyska, by wszyscy będziecie lepiej spać. 

Decydując się na to rozwiązanie pamiętaj, że świece parafinowe mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Wybierając świece sojowe, dokonujesz zdrowego i bezpiecznego wyboru dla wszystkich domowników. 

 

Zredukuj swój ślad ekologiczny

 

WWF co roku organizuje akcję Godzina dla ziemi zachęcając nas, żeby wyłączyć wszystko co zużywa energię i posiedzieć godzinę przy świecach. Zużycie energii na ziemi jest kolosalne i katastrofalne w skutkach. Z powodu świateł palonych na gankach wymarła większa część populacji świetlików. Masowo wymierają owady. A naturalne zasoby ziemi zubożają się każdego dnia. Możesz dokonać swojego własnego małego manifestu i ograniczyć zużycie światła, codziennie spędzając trochę czasu przy świetle świec. Uwaga: w tym wypadku musisz wybrać świece sojowe! Zapalenie jednej parafinowej świecy zanieczyszcza powietrze cząsteczkami sadzy bardziej niż uliczny ruch samochodowy. Dlatego chcąc wrócić do epoki naszych babć i wieczorów przy świecach pamiętaj, by wybrać naprawdę ekologiczne rozwiązanie: świece sojowe.  Świece marki We love Candles nie mają i nigdy nie będą mieć domieszki parafiny lub oleju palmowego, bo dla nas ważne jest dobro planety. Ponieważ robimy je z potrzeby serca, dbamy o to, by były dobre dla ludzi i dla środowiska. 

 

Cóż, czy teraz już wiesz dlaczego warto sięgać po świece sojowe przez cały rok? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego sklepu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl