Deutsch Polski English Russian

Poduszki dekoracyjne do salonu - jakie wybrać?

0
Poduszki dekoracyjne do salonu - jakie wybrać?
  1. Salon kojarzy się z miejscem, w którym jest przytulnie, miło, takim w którym chce się siedzieć godzinami. Jednocześnie musi być praktyczny, by wszyscy członkowie rodziny dobrze się w nim czuli. Czy zgodzisz się ze mną?

 

Oczywiście! To miejsce spotkań rodziców z dziećmi, zabaw, relaksu wieczorem,  to pomieszczenie w którym przyjmujemy gości i wiedziemy życie towarzyskie domu. Salon, to taka nasza wizytówka. Musi być miło i przytulnie, choć definicje tych słów bywają bardzo różne!

 

  1. Co zrobić, by nasz salon wyglądał jak żywcem wyjęty z katalogu?

 

Najważniejsza jest funkcjonalność , bo pełni salon to miejsce, które pełni sporo funkcji. W ciągu dnia spędzamy tu mnóstwo czasu a wieczorem to miejsce relaksu dla całej rodziny. Klimat i przytulność wnętrza możemy stworzyć na różne sposoby, pomogą nam w tym również miękkie poduchy,  wełniane pledy czy aromatyczne świece.  To właśnie dodatki wprowadzają indywidualny styl i charakter do pomieszczenia, to właśnie drobne rzeczy decydują, czy jest ono oryginalne i ostatecznie wpływają na to, jak się w pomieszczeniu czujemy. Jednocześnie dają nam możliwość wprowadzenia szybkich i zręcznych zmian wystroju, gdy tylko najdzie nas taka ochota!

 

  1. Jak dobierać poduszki do salonu? Czy dla wzorów lub kolorów poduszek ma znaczenie wielkość pomieszczenia?

 

Każdy salon jest inny. Kolory dodatków takich jak poduszki dekoracyjne -  jak wspomniałam w naszej wcześniejszej rozmowie - najlepiej dobierać do wnętrza. Wyjątkiem jest sytuacja, w której chcemy wprowadzić kolor do pomieszczenia właśnie dzięki tekstyliom.  Wielkość poduch oraz ich ilość także powinna być dopasowana do wielkości pomieszczenia. Jeśli poduszek będzie za dużo, stracimy na funkcjonalności wnętrza, jeśli będzie ich za mało, nie zrobią efektu WOW na naszej rodzinie i gościach.

 

  1. Które z naszych poduszek wybrałabyś do dekoracji Twoich projektów?

 

Mam kilka swoich faworytów. Ciekawe wzory są w kolekcji Fashion Capitals: wśród nich do salonu wybrałabym poduszki Milan, Copenhagen czy Berlin. Są naprawdę nietuzinkowe! Do tego za poduszki wybitnie salonowe uważam:  hipnotyzującą Check BlackBranches Black&Grey, Belts Black&White, Deep Forest, Dark Grey i Dusty Pink.  Wszystkie są ciekawe, na pewno  byłyby niebanalnym dodatkiem do wnętrza.

 

 

  1. Czy jest coś, czego lepiej unikać w „poduszkowych szaleństwach”?

 

Osobiście wyznaję zasadę „im mniej tym lepiej”. Pamiętajmy o zachowaniu umiaru w naszych wyborach! Naprawdę  lepiej częściej zmieniać aranżacje i wiązać je z porą roku, nastrojem czy trendami, niż mieszać wszystko na raz. Trzymajcie się zasady 3 wzorów czy kolorów – to pozwoli Wam zachować spójność w aranżacji. Miłej zabawy ! 

 

 Kasię znajdziecie tutaj, wystarczy kliknąć w linki: www: Katarzyna Fanajło lub profile w social media: Facebook  lub Instagram

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl