Deutsch Polski English Russian

Ambsadorki/-rzy dla najnowszej kolekcji poduch poszukiwani!

0
Ambsadorki/-rzy dla najnowszej kolekcji poduch poszukiwani!

Interesujesz się designem? Lubisz piękne wnętrza? Jesteś aktywna/-y w social mediach i często pokazujesz w nich inspiracje z branży interior design? Zatem prawdopodobnie to Ciebie szukamy! Zostań Ambsadorką/-em tryptyków z kolekcji Love Poland!
_________

Właśnie wprowadzamy na rynek autorską kolekcję poduch "Love Poland". Inspiracją do jej stworzenia były zeszłoroczne podróże po polskich miastach. Autorką kolekcji jest Małgorzata Pasierbska - właścicielka marki We Love Beds. W dobie pandemii Gosia nie potrafi usiedzieć w miejscu i energia, której nie może spożytkować na targach i spotkaniach z ludźmi, zamieniła się w twórczą siłę.

Inspiracja do tworzenia jest wszędzie. Czujne oko zawsze ją dostrzeże, a jeśli serce podchwyci temat… to projekt gotowy. Tak było w przypadku polskich tryptyków poduch dekoracyjnych. Lato 2020 (tak, tego okropnego roku, gdy wszystko stało) przyniosło mi liczne podróże po Polsce. Odwiedziłam polskie duże miasta i przypomniałam sobie zachwyt, który wywołują. Poczułam z nimi silny związek, a moje serce chciało przełożyć te uczucia na działanie. I tak powstała kolekcja tryptyków inspirowanych Polską: Warszawa, Poznań, Trójmiasto i Kraków. Każde miasto to seria 3 poduszek. Można je ze sobą łączyć (pierwotnie zostały stworzone jako zestaw), ale można też kupić je osobno.”

Sami zobaczcie jakie piękne projekty stworzyła!

Na zdjęciu jest Małgorzata Pasierbska (po prawej) z Agnieszką Baszczak , podczas sesji zdjęciowej poduch i mebli od Agnieszki. fot. Kasia Klimowska

 

Kogo szukamy oraz terminy nadsyłania zgłoszeń

Szukamy 4 Ambasadorek/-ów dla 4 tryptyków. Zgłoszenia przyjmujemy w terminach:

- tryptyk Trójmiasto: do 28.03;

- tryptyk Warszawa: do 04.04.;

- tryptyk Poznań: do 11.04.;

- tryptyk Kraków: do 18.04.

 

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO drogą mejlową: marketing@welobeds.pl - wiadomość powinna zawierać:

- informację o tym, którego tryptyku chcesz być Ambasadorem/-ką;

- linki do prowadzonych social mediów (warunek konieczny: profile publiczne);

- informację o tym dlaczego chcesz promować wybrany tryptyk.

Mile widziane osoby prowadzące profile związane z branżą interior design / architektki/-ci wnętrz / osoby zainteresowane designem.

fot. Kasia Klimowska, modelka Alicja Olejnik, miejsce: Dwór Kolesin, krzesło: Vinteco

 

Czego oczekujemy od Ambasadorki/-a?

- opublikowanie stories z unboxingu paczki - najpóźniej do 2 dni od dnia otrzymania paczki;

- przygotowanie autorskich zdjęć (min. 5 kompozycji z każdą poduszką i 5 kompozycji z całym zestawem) i opublikowanie ich na wszystkich kanałach social media prowadzonych przez ambasadora, szczególnie na Instagramie i Facebooku; na przygotowanie zdjęć i opublikowanie pierwszej aranżacji ambasador ma 7 dni od dnia otrzymania paczki, zdjęcia powinny pojawić się na jego kanałach minimum 5 razy, publikacja zdjęć powinna się zakończyć najpóźniej 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.

- opublikowanie filmu, w którym ambasador dzieli się przemyśleniami / recenzją danych produktów - format instastory lub IGTV - najpóźniej do 15 dni od dnia otrzymania paczki;

- napisanie recenzji produktu na stronie www We Love Beds, na Facebooku oraz w Google - najpóźniej do 30 dni od dnia otrzymania paczki;

- przekazanie do naszego użytku wszystkich wytworzonych materiałów wraz z załączeniem pisemnej recenzji produktów. Materiały powinny być wysłane na adres: marketing@welovebeds.pl - pierwszą turę materiałów ambasador powinien wysłać najpóźniej do 10 dni od dnia otrzymania paczki; ostatnią - do 30 dni od dnia otrzymania paczki.

- aktywnego uczestniczenia w życiu profili We Love Beds na FB i IG przez okres trwania umowy;

- udzielenia wywiadu na blog WLB oraz udostępnienia tej treści na swoich social mediach,

- aktywnego zachęcania grupy swoich odbiorców do zakupów i korzystania z kodu zniżkowego.

______

My prześlemy do Ciebie piękną paczkę z wybranymi poduchami. Będziemy promować Twoje posty na naszym profilu i aktywnie wykorzystywać tworzone przez Ciebie treści. Otrzymasz od nas kod zniżkowy dla Twoich fanów na zakupy w naszym e-sklepie. To może być nasza wspólna, ciekawa przygoda. Liczymy na owocną współpracę i wiele dobrych emocji! Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl