Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Ambsadorki/-rzy dla najnowszej kolekcji poduch poszukiwani!

Ambsadorki/-rzy dla najnowszej kolekcji poduch poszukiwani!

Interesujesz się designem? Lubisz piękne wnętrza? Jesteś aktywna/-y w social mediach i często pokazujesz w nich inspiracje z branży interior design? Zatem prawdopodobnie to Ciebie szukamy! Zostań Ambsadorką/-em tryptyków z kolekcji Love Poland!
_________

Właśnie wprowadzamy na rynek autorską kolekcję poduch "Love Poland". Inspiracją do jej stworzenia były zeszłoroczne podróże po polskich miastach. Autorką kolekcji jest Małgorzata Pasierbska - właścicielka marki We Love Beds. W dobie pandemii Gosia nie potrafi usiedzieć w miejscu i energia, której nie może spożytkować na targach i spotkaniach z ludźmi, zamieniła się w twórczą siłę.

Inspiracja do tworzenia jest wszędzie. Czujne oko zawsze ją dostrzeże, a jeśli serce podchwyci temat… to projekt gotowy. Tak było w przypadku polskich tryptyków poduch dekoracyjnych. Lato 2020 (tak, tego okropnego roku, gdy wszystko stało) przyniosło mi liczne podróże po Polsce. Odwiedziłam polskie duże miasta i przypomniałam sobie zachwyt, który wywołują. Poczułam z nimi silny związek, a moje serce chciało przełożyć te uczucia na działanie. I tak powstała kolekcja tryptyków inspirowanych Polską: Warszawa, Poznań, Trójmiasto i Kraków. Każde miasto to seria 3 poduszek. Można je ze sobą łączyć (pierwotnie zostały stworzone jako zestaw), ale można też kupić je osobno.”

Sami zobaczcie jakie piękne projekty stworzyła!

Na zdjęciu jest Małgorzata Pasierbska (po prawej) z Agnieszką Baszczak , podczas sesji zdjęciowej poduch i mebli od Agnieszki. fot. Kasia Klimowska

 

Kogo szukamy oraz terminy nadsyłania zgłoszeń

Szukamy 4 Ambasadorek/-ów dla 4 tryptyków. Zgłoszenia przyjmujemy w terminach:

- tryptyk Trójmiasto: do 28.03;

- tryptyk Warszawa: do 04.04.;

- tryptyk Poznań: do 11.04.;

- tryptyk Kraków: do 18.04.

 

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO drogą mejlową: marketing@welobeds.pl - wiadomość powinna zawierać:

- informację o tym, którego tryptyku chcesz być Ambasadorem/-ką;

- linki do prowadzonych social mediów (warunek konieczny: profile publiczne);

- informację o tym dlaczego chcesz promować wybrany tryptyk.

Mile widziane osoby prowadzące profile związane z branżą interior design / architektki/-ci wnętrz / osoby zainteresowane designem.

fot. Kasia Klimowska, modelka Alicja Olejnik, miejsce: Dwór Kolesin, krzesło: Vinteco

 

Czego oczekujemy od Ambasadorki/-a?

- opublikowanie stories z unboxingu paczki - najpóźniej do 2 dni od dnia otrzymania paczki;

- przygotowanie autorskich zdjęć (min. 5 kompozycji z każdą poduszką i 5 kompozycji z całym zestawem) i opublikowanie ich na wszystkich kanałach social media prowadzonych przez ambasadora, szczególnie na Instagramie i Facebooku; na przygotowanie zdjęć i opublikowanie pierwszej aranżacji ambasador ma 7 dni od dnia otrzymania paczki, zdjęcia powinny pojawić się na jego kanałach minimum 5 razy, publikacja zdjęć powinna się zakończyć najpóźniej 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.

- opublikowanie filmu, w którym ambasador dzieli się przemyśleniami / recenzją danych produktów - format instastory lub IGTV - najpóźniej do 15 dni od dnia otrzymania paczki;

- napisanie recenzji produktu na stronie www We Love Beds, na Facebooku oraz w Google - najpóźniej do 30 dni od dnia otrzymania paczki;

- przekazanie do naszego użytku wszystkich wytworzonych materiałów wraz z załączeniem pisemnej recenzji produktów. Materiały powinny być wysłane na adres: marketing@welovebeds.pl - pierwszą turę materiałów ambasador powinien wysłać najpóźniej do 10 dni od dnia otrzymania paczki; ostatnią - do 30 dni od dnia otrzymania paczki.

- aktywnego uczestniczenia w życiu profili We Love Beds na FB i IG przez okres trwania umowy;

- udzielenia wywiadu na blog WLB oraz udostępnienia tej treści na swoich social mediach,

- aktywnego zachęcania grupy swoich odbiorców do zakupów i korzystania z kodu zniżkowego.

______

My prześlemy do Ciebie piękną paczkę z wybranymi poduchami. Będziemy promować Twoje posty na naszym profilu i aktywnie wykorzystywać tworzone przez Ciebie treści. Otrzymasz od nas kod zniżkowy dla Twoich fanów na zakupy w naszym e-sklepie. To może być nasza wspólna, ciekawa przygoda. Liczymy na owocną współpracę i wiele dobrych emocji! Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl