Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Co się dzieje w branży deco&design - Infuencer Live Poznań

Co się dzieje w branży deco&design - Infuencer Live Poznań

W poszukiwaniu inspiracji i trendów mieliśmy okazję być na Infuencer Live Poznań tej wiosny. Spotkaliśmy wielu twórców z branży dekoratorskiej a także infuencerów interior.  Jednym z ciekawszych elementów naszego udziału były także prelekcje i warsztaty, przeznaczone głównie dla blogerów ale także dla przedstawicieli marek fashion, deco i beauty. Podczas całego eventu odbywała się także Gala Twórców, której patronował serwis Onet.pl. Nagrodzono i wyróżniono blogi i kanały na You Tube najbardziej wpływowych twórców a także tych, których content w tendencji wzrostowej dla poszukiwanych treści w polskim Internecie. 

 

DIY i handmade dalej na topie

 

Nie przemija moda na ręcznie robione rzeczy a także te tworzone z wykorzystaniem rzeczy i materiałów z odzysku zgodniem z trendem zero waste. Króluje także weganizm i naturalne produkty.  Bardzo nas to cieszy ponieważ nasze kolekcje powstają zgodnie z filozofią eko i handmade. W dobie masowości i sieciówek doceniamy rzeczy tworzone przez ludzi, które mają duszę i są oryginalne. Trendem na You Tube jest także moda na samodzielne budowanie domu, remonty oraz zmiany wystroju i dekoracji. Udało nam się dzięki temu poznać sympatyczną Paulę z bloga i kanału Refresing, na którym samodzielnie z mężem projektują swój dom i ogród, dzieląc się efektami swojej twórczej pracy. Spotkaliśmy również Ulę Pedantulę, niesamowitą kobietę, złotą rączkę, która potrafi wszystko zreperować a także jest skarbnicą live hakców, wiedzy i porad na temat prowadzenia domu i zakupów wnętrzarskich.  Podczas gali wyróżniono także Karolinę Zagrodzką z bloga House Loves, która jest bardzo utalentowaną architektką i designerem wnętrz. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl