Deutsch Polski English Russian

Fashion Capitals by Agnieszka Chlebda - kolekcja poduszek inspirowana stolicami mody

0
Fashion Capitals by Agnieszka Chlebda - kolekcja poduszek inspirowana stolicami mody

Kolekcja Fashion Capitals jest inspirowana światowymi stolicami mody a jednym z kierunków  podczas tworzenia poduszek był design lat 60-tych. Stolice designu prezentowały wówczas fotele z drewnianym oparciem, kultowe meblościanki, wzorzyste wazony czy tapicerowane wersalki.  Stąd właśnie czerpała pomysły na kolejne asymetryczne wzory Agnieszka Chlebda, projektantka, architekta wnętrz i blogerka interior.  Cała rodzina poszewek wykonana jest z miękkiego weluru a oryginalne wzornictwo sprawia, że nadają się zarówno do minimalistycznej przestrzeni jak i gustownych wnętrz. 

  

Agnieszka Chlebda od 2001 roku zajmuje się fotografią ale również tworzy własne wnętrza. Jak mówi o sobie: "W swojej pracy uwielbiam to, że razem z klientami tworze realny kształt ich marzeń. Tworze przestrzeń która zawsze jest inna i spójna z właścicielami. Nie ma złych czy dobrych wnętrz. Lubie kiedy we wnętrzach widać gust, zainteresowania i pasje klientów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia".

 

We Love Beds: Jak kto się stało, że zaprojektowałaś całą linię poduszek Fashion Capitals?

 

Agnieszka Chlebda:  Przygoda z We Love Beds zaczęła się jak ich cudowne poduszki trafiły do mnie. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie dzięki swoim niepowtarzalnym wzorom oraz doskonałej jakości materiału i świetnemu wykonaniu. Uwielbiam polskie firmy, które tworzą swoje produkty w Polsce. A taka jest właśnie We Love Beds. Postanowiliśmy nawiązać współpracę. Z pasji tworzenia i z miłości do pięknych rzeczy powstała nowa kolekcja. Otrzymałam od firmy ogromne wsparcie i zaufanie. Nie miałam żadnych ograniczeń, mogłam tworzyć. Inspiracją do kolekcji był polski dizajn lat 60-tych. Kolorowe fotele, meblościanki, tapicerowane wersalki, kolorowe szklane wazony. Powstały pierwsze wzory i projekty. Potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby je pokochać. Niektóre przeszły jeszcze niewielką metamorfozę a inne od razu były strzałem w 10.

 

WLB: Jakie to uczucie stworzyć coś co najpierw było wizją a potem zobaczyć namacalne efekty?

 

 

ACH: Kiedy pojawiły się pierwsze poduszki, to był niesamowity moment. Kiedy otwierałam paczkę od kuriera czułam się jakbym rozpakowywała prezent na gwiazdkę :) Odwzorowanie projektów było doskonałe, niesamowita dbałość o każdy szczegół. Mogłam trzymać w reku coś co jeszcze niedawno było tylko grafiką w komputerze! Wiedziałam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.  Kiedyś myślałam, że takie rzeczy przytrafiają się w bajkach. Teraz wiem, że każdy sam pisze swoją własną bajkę!

 

 

WLB: Poduszki dekoracyjne Fashion Capitals są jednymi z najbardziej designerskich kolekcji w naszej ofercie. Ich premierze towarzyszyła także niesamowita sesja zdjęciowa, która świetnie koresponduje z stylistyką poduszek.

 

 

ACH: Właścicielska We Love Beds Pani Małgosia uznała, że jako projektanta kolekcji najlepiej będę umiała ją przedstawić. I tak dzięki uprzejmości niesamowitego Hotelu Indygo w Krakowie powstała cudowna sesja zdjęciowa w jego wnętrzach. Hotel znajduje się nieopodal Akademii Sztuk Pięknych w samym sercu artystycznego Krakowa. Jego wnętrza to stylizowane pokoje, nawiązujące do tradycji mieszczańskich a także malarstwa polskiego. W hotelu znajduje się także elegancka ale klimatyczna restauracja i lobby, których wnętrza wykorzystaliśmy aby przedstawić całą kolekcję Fashion Capitals

 

WLB: Dziękujemy :) Nie pozostaje nic innego jak pochwalić się efektami Twojej pracy. Cała kolekcja do kupienia tutaj :)

 

 

nowy jork

 

berlin

 

 

paryż

 

 barcelona

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl