Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Idealny prezent dla dziadków

Idealny prezent dla dziadków

Dziadkowie są nam bardzo bliscy, ale często trudno wybrać dla nich odpowiedni prezent. Reklamy zachęcają, by sięgnąć po suplementy diety, ale… czy to naprawdę miły prezent? Owszem, wyraża troskę, ale jednocześnie podkreśla, że sprawność człowieka gdzieś umyka…. A gdyby dać Dziadkom mniej oczywisty prezent?

Co takiego może być tym mniej oczywistym prezentem?

Przykładowo sojowa świeca zapachowa. Jej atuty, to przede wszystkim fakt, że jest bezpieczna dla dróg oddechowych, nie podrażnia ich. Zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa, można ją palić nawet w obecności małych dzieci i zwierząt domowych. Poza tym soja jest ekologicznym surowcem, a jeśli świeca jest w szklanym opakowaniu, to będzie można je po zużyciu świecy ponownie wykorzystać. Dziadkowie na pewno to docenią.

Może zamiast kwiatów lepiej podarować ich odpowiednik w formie zapachu? Będzie cieszyć zdecydowanie dłużej. Nasza świeca Basket of tulips z kolekcji BASIC może się palić nawet 150h! To znacznie dłużej, niż utrzyma się zapach kwiatów w domu. Mamy też bardziej męskie zapachy. Jeśli dziadek lubi czasem wypić szklaneczkę whisky, to spodoba mu się zapach Wood&Whisky.

Dobrym pomysłem są też poszewki dekoracyjne. Wszyscy lubimy mieć pięknie w domu, ale też wielu z nas odkłada zakupy dodatków do wnętrz na później. Jeśli Twoi dziadkowie tak robią, to weź sprawy w swoje ręce i podaruj im piękne, doskonale obszyte poszewki dekoracyjne.

Jeśli szukasz tylko drobiazgu, to zerknij na nasze naturalne, roślinne mydła w kostce. Wszystkie powstają metodą na zimno i należą do kategorii mydeł pielęgnacyjnych. Część z nich, jak np. Keep Calm albo Jaśnie Pani są stworzone z myślą o skórze dojrzałej, potrzebującej odżywienia i nawodnienia.

Pamiętaj też, że nawet najpiękniejszy i najstaranniej dobrany prezent nie zastąpi Twojej obecności. Jeśli możesz, daj dziadkom swój czas i uwagę. Na pewno docenią ten gest.

 

PS A na zakup mydeł, świec i tekstyliów otrzymasz rabat 15%. Wystarczy, że w koszyku wpiszesz kod „zmilosci”

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl