Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Nieokiełznana dzikość i tęsknota- świeca Wild Thing

Nieokiełznana dzikość i tęsknota- świeca Wild Thing

Wild Thing to kolejna ze świec Go Green,  z linii BREATHE. Nie ma jednej definicji aby określić ten zapach. To kompozycja dzika, nieokiełznana wręcz nieoswojona. Każdy z nas ma w sobie pragnienie wolności. Odczuwamy ją gdy pozbywamy się wewnętrznych oporów, uprzedzeń i akceptujemy siebie. Nie musimy udawać nikogo innego a w głowie mamy same dobre myśli. To stan, który osiągniemy będzie pierwotny i kojący. Możesz oddychać pełną piersią jeśli wyzwolisz w sobie dzikość serca.

 

 

Dziki świat

 

Łono natury, ogród, mnóstwo zieleni i drzewa. Stamtąd przyszliśmy. Często tęsknimy do doświadczeń z dzieciństwa, które wydaje nam się błogie i sielskie. Świeca Wild Thing jest odwołaniem do świata przyrody, cieszenia się z otaczającego świata i chłonięcia zapachów,  które stymulują nas do bycia spontanicznymi. Zapach Wild Thing, to jak podróż do zaczarowanego i egzotycznego ogrodu, który roztacza swój czar, bo nie ingeruje w niego człowiek. Rośnie samodzielnie, rozwija się dziko, dlatego jest tak fascynujący i niezbadany. Kusi,  aby udać się w wędrówkę wewnątrz niczym gęsta puszcza, gdzie aby wejść w nią dalej musimy rozchylać drzewa, kwiaty i nieznane rośliny. Kompozycje mieszają się z sobą tworząc wręcz uzależniający zapach, który nas porywa.

 

 

Złożony i upajający

 

Zapach Wild Thing z kolekcji Go Green powstał z tęsknoty za światem, który zanika na naszych oczach. Otacza nas coraz mniej naturalnych miejsc, tych nieskażonych ludzką myślą techniczną. Tę impresję ubraliśmy w zapach kardamonu, cytryny, gałki muszkatołowej i pieprzu. Drażni i zaciekawia oraz jest zapowiedzią dalszych wrażeń i symfonii złożoności. W  sercu zapachu biją nuty suszonych owoców, jaśminu, róży i fiołka. Podstawą woni jest bursztyn, ambra, drzewo sandałowe oraz wanilia. To piękny zapach, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego wnętrza. Jest stworzony dla osób, którym nieobca jest idea ratowania naszej Planety a codzienne wybory mają znaczenie ponieważ sojowy wosk, którego używamy jest w 100% wegański. Sięgnij po Wild Thing, jeśli tak jak my, tęsknisz za dziewiczym, dzikim światem. Odetchnij nim, spróbuj wyzwolić się z trosk i przenieść tam gdzie czujesz, że żyjesz w zgodzie z swoją naturą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl