Deutsch Polski English Russian

Nieokiełznana dzikość i tęsknota- świeca Wild Thing

0
Nieokiełznana dzikość i tęsknota- świeca Wild Thing

Wild Thing to kolejna ze świec Go Green,  z linii BREATHE. Nie ma jednej definicji aby określić ten zapach. To kompozycja dzika, nieokiełznana wręcz nieoswojona. Każdy z nas ma w sobie pragnienie wolności. Odczuwamy ją gdy pozbywamy się wewnętrznych oporów, uprzedzeń i akceptujemy siebie. Nie musimy udawać nikogo innego a w głowie mamy same dobre myśli. To stan, który osiągniemy będzie pierwotny i kojący. Możesz oddychać pełną piersią jeśli wyzwolisz w sobie dzikość serca.

 

 

Dziki świat

 

Łono natury, ogród, mnóstwo zieleni i drzewa. Stamtąd przyszliśmy. Często tęsknimy do doświadczeń z dzieciństwa, które wydaje nam się błogie i sielskie. Świeca Wild Thing jest odwołaniem do świata przyrody, cieszenia się z otaczającego świata i chłonięcia zapachów,  które stymulują nas do bycia spontanicznymi. Zapach Wild Thing, to jak podróż do zaczarowanego i egzotycznego ogrodu, który roztacza swój czar, bo nie ingeruje w niego człowiek. Rośnie samodzielnie, rozwija się dziko, dlatego jest tak fascynujący i niezbadany. Kusi,  aby udać się w wędrówkę wewnątrz niczym gęsta puszcza, gdzie aby wejść w nią dalej musimy rozchylać drzewa, kwiaty i nieznane rośliny. Kompozycje mieszają się z sobą tworząc wręcz uzależniający zapach, który nas porywa.

 

 

Złożony i upajający

 

Zapach Wild Thing z kolekcji Go Green powstał z tęsknoty za światem, który zanika na naszych oczach. Otacza nas coraz mniej naturalnych miejsc, tych nieskażonych ludzką myślą techniczną. Tę impresję ubraliśmy w zapach kardamonu, cytryny, gałki muszkatołowej i pieprzu. Drażni i zaciekawia oraz jest zapowiedzią dalszych wrażeń i symfonii złożoności. W  sercu zapachu biją nuty suszonych owoców, jaśminu, róży i fiołka. Podstawą woni jest bursztyn, ambra, drzewo sandałowe oraz wanilia. To piękny zapach, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego wnętrza. Jest stworzony dla osób, którym nieobca jest idea ratowania naszej Planety a codzienne wybory mają znaczenie ponieważ sojowy wosk, którego używamy jest w 100% wegański. Sięgnij po Wild Thing, jeśli tak jak my, tęsknisz za dziewiczym, dzikim światem. Odetchnij nim, spróbuj wyzwolić się z trosk i przenieść tam gdzie czujesz, że żyjesz w zgodzie z swoją naturą.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl