Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Poradnik na niepogodę

Poradnik na niepogodę

 

 

Dla wielu z nas jesienne smutki będą w tym roku bardziej dokuczliwe. Nie chodzi tylko o pogodę , ale ogólnie o niewesołą sytuację. Niestety mamy na nią niewielki wpływ i jedyne, co realnie możemy zrobić, to dbać o swój dobrostan i wspierać w tym naszych bliskich. Zdradzimy Wam kilka naszych sekretów, dzięki którym zachowujemy lepszy humor.

Ruszaj się na zdrowie

Ruch to zdrowie. Nasze ciało jest stworzone, by się ruszać. Korzystaj z dóbr jakie ma w sobie las, łąki i miejsca odległe od cywilizacji. Natura koi zmysły i naprawdę pomaga ułożyć w głowie. Poza tym – przynajmniej póki co – możesz po lesie spacerować bez maseczki, co zdecydowanie podnosi komfort. Staraj się codziennie wyjść na spacer w możliwie ustronne miejsce. Jeśli nie możesz spacerować po lesie, lub z powodu kwarantanny nie możesz wyjść z domu, to spróbuj zadbać o swoje ciało w domowych warunkach. Na naszym Facebooku znajdziesz program Chillzone. Marta Pelińska i Małgorzata Stysińska przygotowały zestawy ćwiczeń odpowiednie, by każdego dnia wykonać je w domu. Na pewno poczujesz się dzięki nim lepiej. Jeśli tęsknisz za zapachem lasu, zaproś do swojego domu świecę Wild Thing z kolekcji Go Green – przywoła miłe sercu wspomnienia.

Tul się ile wlezie!

Czy wiesz, że udowodniono naukowo, że przytulanie podnosi odporność? Zatem tulcie się z najbliższą rodziną ile wlezie! W chłodny wieczór możecie wskoczyć pod nasz pled, który ochroni Was przed chłodem i przyjemnie otuli. 

Trenuj uważność

Chwile zatrzymania i skupienia uwagi na „tu i teraz” pomagają zrelaksować się i utrzymać równowagę psychiczną. Postaraj się czasem zwolnić, zatrzymać w danej chwili. Nie goń tak myślami w przyszłość. Skoncentruj się na tym, co masz przed nosem i rób to, co aktualnie jest możliwe.  W koncentracji uwagi mogą pomóc Ci zapachy. Sięgnij po naszą lawendową świecę, a na pewno poczujesz jej zbawczą moc.

Dbaj o swoje potrzeby

Stawiaj granice, gdy czujesz, że masz za dużo na głowie. Znajdź codziennie kilka chwil, w których zrobisz dla siebie coś dobrego. To może być np. relaksująca kąpiel: z ulubioną muzyką lub książką, w blasku świec i dobroczynną mocą mydełka w kostce. Po takiej kąpieli nie tylko Twoje ciało poczuje się lepiej!

Uważajcie na siebie, bądźcie zdrowi i pielęgnujcie dobre myśli w głowie. Pamiętajcie, że wszystkie trudy kiedyś mijają!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl