Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Skwarki na patelni

Skwarki na patelni

O kolekcji BASIC często piszemy, że drewniany knot imituje siedzenie przy kominku, bo trzeszczy jak palone drewno.  Najwyraźniej opis ten jest mało plastyczny, bo często spotykamy się ze zdziwieniem, że świece wydają takie dźwięki… Ostatnio jeden z naszych klientów ujął to bardziej plastycznie „co mam zrobić jeśli wasza świeca hałasuje jak fajerwerki na Nowy Rok”? Odpowiedź na tak zadane pytanie jest tylko jedna: nic, cieszyć się doskonałym wyborem świecy zapachowej!

 

Świece z kolekcji BASIC

To nasza pierwsza, oczywiście autorska, kolekcja sojowych świec zapachowych. Przy projektowaniu tego produktu chcieliśmy zaskoczyć rynek świec zapachowych, wprowadzając coś innowacyjnego. Wyróżnikiem naszych świec jest:

- design – szklany pojemnik wygląda naprawdę stylowo. Można go wykorzystać także po wypaleniu świecy;

- przezroczyste szkło – producenci najczęściej „skrywają” produkt za kolorowymi opakowaniami. My się nie boimy pokazywać tego, co jest w środku.

- kolory – bardzo trudno uzyskać piękną barwę wosku sojowego, zwłaszcza jeśli unika się chemii. Nam się udało. Nasze barwniki są certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia.

zapachy – intensywne i długotrwałe, uzyskane na bazie naturalnych olejków eterycznych (nie stosujemy sztucznych zapachów, nie podkręcamy woni chemią).

- drewniany knot – jest wiele świec z drewnianym knotem, ale stosunkowo niewiele, które palą się tak, jak nasze  

Świece są dostępne w 3 wielkościach: 100g, 300g i 700g. Każdą pakujemy w elegancki kartonik, dzięki czemu doskonale nadają się na prezent.

 

 

"Nie spodziewałem się świecy o natężeniu 71dB!"

 

Nasz klient, zadziwiony właściwościami świecy, rozbawił nas do łez relacjonując w rozmowie na Facebooku co wyprawia jego świeczka:

(…) Świeczka przeszła w stan "skwarki na patelni" i udaje polano w otwartym kominku (...) Myśleliśmy, że po prostu jest niezadowolony z zakupu. Zaproponowaliśmy więc odesłanie zakupionej świecy, ale pan nas uspokoił - Jestem zadowolony tylko nie spodziewałem się świecy o natężeniu 71dB ” Na szczęście pan nie chciał wymieniać świecy, bo pachnie bosko, chciał się tylko upewnić, że wszystko z nią w porządku.

I wiecie co? Często słyszymy to zdziwienie, choć nie zawsze tak zabawnie ujęte w słowa. Klienci są wręcz zszkowani, ze świece z kolekcji Basic tak hałasują! Drewniany, dość gruby knot, naturalne olejki i ekologiczny wosk sojowy naprawdę do siebie pasują i wspólnie dają efekt, o który trudno posądzić zwykłą świeczkę… bo niby jak miałaby ona się równać z całym kominkiem? A jednak!

 

Skwierczący knot

 

Dla miłośników świec zapachowych z drewnianym knotem to właśnie skwierczenie niczym skwarki na patelni czy palone w kominku drewno jest efektem, którego poszukują wśród świec. Oczywiście ogromne znaczenie ma też zapach, ale knot i jego dźwięki są równie ważne. Dla wielu ludzi decybele palonej świecy to zaleta, bo to właśnie przy tak hałaśliwych świecach relaksują się. Zatem jeśli szukasz świec, które naprawdę trzeszczą a do tego obłędnie pachną – zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl