Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Strategia filozofii LOHAS w We Love Candles

Strategia filozofii LOHAS w We Love Candles

LOHAS to strategia, którą umiejętnie wdrażamy w nasze projekty a także misję marki We Love Candles. Dlaczego nie jest nam wszystko jedno, jak wytwarzamy nasze produkty? Przede wszystkim dlatego, że wiemy, że małe rzeczy są motorem wielkich zmian. Małe decyzje zakupowe to realizacja wielkich idei więc i możliwość zmiany losów środowiska naturalnego a także ratowanie naszej Planety. 

 

 

Być LOHAS

 

LOHAS to skrót od amerykańskiego trendu w postawach konsumenckich oraz styl życia zgodny z naturą. Wiąże się on głównie z nie marnowaniem wody, prądu, jedzenia a także zwracaniem uwagi na składy oraz proces technologiczny w wytwarzaniu dóbr codziennego użytku. To także świadomość, że jakość jest ważna i ona wpływa na wyższą cenę. Tylko produkty tworzone nieprzemysłowo mogą być przyjazne naturze a także nie będą powodować zanieczyszczania wody. Stąd też "lohasi" zwracają wielką uwagę na produkty, które są wegańskie, wolne od okrucieństwa wobec zwierząt a także pozyskane z recyklingu więc spójne z filozofią zero waste. Idea dążenia do zdrowia, równowagi a także zrównoważonego rozwoju jest bardzo ważna w duchu trendu LOHAS czyli „Lifestyle of Health and Sustainabilty".

 

Zielona kolekcja GO GREEN

 

Naszą odpowiedzią jest debiutująca na polskim rynku ekologiczna kolekcja wegańskich świec GO GREEN.  Dlaczego jest taka wyjątkowa? Przede wszystkim dlatego, że szkło w którym zaprojektowaliśmy nasze świece jest szkłem odzyskanym w procesie recyklingu. Nie produkujemy dodatkowego szkła tylko zużywamy wcześniej wyrzucone. To sprawia, że dajemy drugie życie, nie generujemy dodatkowych odpadów, dlatego też nie zużywamy niepotrzebnie energii. Nie mamy także plastikowych elementów w świecach bo korek, który stanowi zamknięcie butelki jest naturalnym, ulegającym biodegradacji dodatkiem.  Największą zaletą całej kolekcji jest jednak to, że używamy wyłącznie roślinnego wosku sojowego.  12 propozycji zapachowych to także nasz hołd oddany naturze. Go Green to misternie zaprojektowane kompozycje kwiatowo- roślinne i drzewne. Zapachy 4 żywiołów wody, powietrza, ognia i ziemi sprawiają, że kolekcja jest hitem wśród wegan i osób poszukujących niebanalnych dodatków oraz zapachów. 

 

 

NO waste

 

Wiemy, to najlepiej, ponieważ wszystkie opakowania naszych świec mają swoje zastosowanie jako przedmioty służące dalszemu wykorzystaniu. Kolekcja BASIC, to dzięki dużym formom szklanym i szczelnemu zamknięciu drewnianym wieczkiem, świetne pojemniki na sypkie produkty i przyprawy w kuchni. W łazience sprawdzą się jako przechowanie na kosmetyki i waciki kosmetyczne. Natomiast szklane kopułki z kolekcji GOLD to oryginalne cukierniczki a także pojemniki za produkty jak cytryna, pomidor i sery. 

Wybierając  produkty We Love Beds i We Love Candles możecie mieć pewność, że powstały ręcznie w polskiej manufakturze gdzie nie ucierpiało żadne zwierzę a także nie przyczyniliśmy się do zatruwania powietrza czy bezmyślnego zaśmiecania naszej Planety.

Twój wybór ma znaczenie. Bądź częścią tej ekologicznej rewolucji. Bądź LOHAS. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl