Deutsch Polski English Russian

W drewnianym klimacie - świece z kolekcji Basic w wyjątkowej sesji Pracowni Rzeczy Porąbanych

0
W drewnianym klimacie - świece z kolekcji Basic w wyjątkowej sesji Pracowni Rzeczy Porąbanych

Tak mocno jak świece kochamy także naturalne elementy i design. Dlatego w kolekcji BASIC postawiliśmy na ten detal i charakterystyczne drewniane wieczka z naszym logo. Drewniana pokrywka nie tylko zabezpiecza świecę i wosk przed kurzem. Jest wykorzystywana jako podkładka pod świece i pomaga w jej stabilnej ekspozycji. Jednak z jednego faktu jesteśmy dumni najbardziej. Szklane pojemniki i wieczka są przez Was ponownie wykorzystywane a samo wieczko służy jako szczelne zamknięcie pojemników, które wykorzystujecie ma różnorakie sposoby. 

 

Pyrkający knot

 

Oprócz samego zamknięcia świece BASIC posiadają także drewniany knot. Jest on dość szeroki dlatego podczas palenia emituje dźwięk skwierczącego drewna spalanego w kominku. Potęguje to efekt używania naszych świec i sprawia, że oprócz zapachu dostarczamy sobie wrażeń słuchowych więc czemu sprzyja to jeszcze większemu budowaniu atmosfery relaksu. Spalane drewno jest także bardziej przyjazne dla środowiska ponieważ knot nie zawiera żadnych substancji przewodzących zapach ani stymulujących płomień. Niestety wielu producentów dodaje różne preparaty chemiczne aby świece nie gasły. Sprawia to, że ich pochodne są wdychane podczas palenia knota w połączeniu z gorącym woskiem stanowią trującą woń. Warto stawiać na czyste i ekologiczne rozwiązania ponieważ natura zawiera najpiękniejsze wonie i aromaty, które We Love Candles zamyka właśnie w szklanych naczyniach i staranie dobranych formułach. 

 

 

Drewniane klimaty

 

Właśnie dzięki tym szczegółom manufaktura Pracownia Rzeczy Porąbanych wykorzystuje nasze świece w wyjątkowych aranżacjach. Marka z Podlasia tworzy ręcznie strugane deski i drewniane podkładki. W połączeniu z naszymi świecami wyglądają wyjątkowo i również świece Basic prezentują się bardzo naturalnie w otoczeniu drewna. Warto zwrócić uwagę na nietypowe kształty desek, które dzięki fikuśnym i geometrycznym formom mogą być kreatywną i designerką podkładką pod świece. Polecamy firmy, które produkują naturalne dodatki a także wkładają w swoją pracę pasję i serce. Przyznajcie, że nasz świeca COTTON BREATH zachęcająco więc czekamy na kolejne odsłony i odsyłamy na Instagram od_deski_do deski  aby podziwiać inne prace twórców. 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl