Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
We Love Candles na Warsaw Gift & Deco Show

We Love Candles na Warsaw Gift & Deco Show

Natalia Siwiec, Małgorzta Rozenek- Majdan, Macademian Girl, to tylko, które nazwiska celebrytek, które pojawiły się w czerwcu na Warsaw Gift & Deco Show w Ptak Warsaw Expo. Setki metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczych, dużo inspiracji i niezapomniane wrażenie. 

Imprezę traktowałyśmy jako swoisty rekonesans możliwości i zbadania potencjału branży deco. Dziś już wiemy, że na kolejnej edycji pewnie nas tam spotkacie. Głównie dlatego, że to wspaniały pretekst aby poznać nasze produkty i porozmawiać na temat ekologicznego wosku sojowego. Jest to także niepowtarzalna okazja powąchać nasze świece i poznać NAS czyli twórczynie, które stoją za marką We Love Beds i We Love Candles. 

 

Dlaczego design jest taki ważny w życiu każdej kobiety?

 

Bo to właśnie one są strażniczkami domowego ogniska i przestrzeni. Wybierają przedmioty i produkty codziennego użytku. Kreują atmosferę wokół i tworzą DOM.  Będzie nam miło zatem zabrać Was w podróż, w której pokażemy Wam jak tworzymy nasze projekty jak i świece, które są zdrowsze niż te dostępne na rynku a także tworzone z duchem eko.  Kochamy przyrodę, naturę i kwiaty. Stąd czerpiemy inspirację dla naszych projektów i formulacji zapachowych. Przekonacie się o tym odwiedzając nas w najbliższym czasie na targach i imprezach poniżej. 

 

Czekamy na Was

 

21-22 września EKOTYKI KRAKÓW

5 września EKOTYKI KATOWICE

12-13 października EKOCUDA GDAŃSK

16-17 listopada EKOCUDA WARSZAWA

23-24 listopada EKOCUDA POZNAŃ

Do zobaczenia :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl