Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Paulą Adamską

Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Paulą Adamską

 

1. Dlaczego zajęłaś się blogowaniem?

 

Widzisz, czasami wydarza się w Twoim życiu tragedia, która okazuje się wielką szansą. Moja historia z początkami bloga jest smutna, choć ma szczęśliwe zakończenie. Miałam wypadek samochodowy i byłam uziemiona w domu przez długie miesiące, bo przeszłam operacj2. kręgosłupa. Przyjaciółka zachęciła mnie do konstruktywnego wykorzystania czasu i popchnęła do pisania bloga. 

 

2. Doradzasz w wielu kwestiach: budowa domu, wykończenie, działka, DIY, urządzanie… czy jesteś projektantką wnętrz?

 

W żadnym razie! Ja jestem pasjonatką-amatorką (w najlepszym znaczeniu tego słowa). Słowo „doradztwo” zamieniłabym na „inspirowanie” i dzielenie się doświadczeniem.

 

3. Na Twoim blogu możemy przeczytać taki manifest: „Nie zamierzam się poddać, dopóty dopóki, co najmniej połowa polskich domów i mieszkań nie zyska chociaż kropli koloru!” – skąd ta miłość do kolorów?

 

To dzięki mojemu dzieciństwu – byłam otoczona barwnymi kobietami, które zachęcały mnie do wykorzystywania kolorów i pokazywały, że życie ma wiele barw. Dziś kolor mnie stymuluje i sprawia, że jestem szczęśliwa. 

 

4. Najwyraźniej postrzegasz świat sensualnie… czy zmysł zapachu jest dla Ciebie równie ważny?

 

Tak, jestem bardzo sensualna. Zmysł zapachu jest dla mnie ściśle połączony ze słuchem, wzrokiem i smakiem – nie działam w odseparowaniu zmysłów od siebie. Odkąd sięgam pamięcią, każdy wyjątkowy moment w życiu łączy mi się w głowie z jakimś zapachem.

 

5. Poznałyśmy się podczas ubiegłorocznego Meetblogin. Co szczególnie zapadło Ci w pamięć z tego spotkania?

 

Wymieniłabym trzy rzeczy: pyszny tort urodzinowy, magiczny koncert pianisty i… komary :)

 

6. Jakie warsztaty były dla Ciebie szczególnie rozwijające?

No nie pomyśl, że wymieniam te warsztaty, bo akurat z We Love Candles romawiam… ale warsztaty „Basenowanie świecy” były dla mnie najbardziej porywające, bez dwóch zdań.

 

7. Jako "ta, która zajmuje się designem" - jaką złotą radę dałabyś początkującym adeptkom / adeptom tej sztuki?

 

Cóż, to zasada, którą kieruję się w życiu  i myślę, że sprawdzi się nie tylko w przypadku adeptów designu: Bądźcie jacyś! Nie bądźcie nijacy. Odwagi!

 

8. O to musimy zapytać: które z naszych produktów szczególnie przypadły Ci do gustu i dlaczego?

 

Wiecie doskonale, że to świece Gold, kocham je, w szczególności świecę Beautiful Poison ;) Zapach uwodzi, koi, porywa – naprawdę kocham go!

 

Wskaż proszę kolejną uczestniczkę Meetblogin, którą nominujesz do rozmowy z nami i wspomnień : Asia z Instytutu Designu – moja nominacja leci do Ciebie!

______________________________________

Paula Adamska - 35-letnia szczęśliwa kobieta. Mama dwuletniej Helenki. Pasjonatka wnętrz, koloru i amatorka ogrodnictwa. Inspirujący, rajski ptak polskiej blogosfery. Prowadzi bloga Refreszing, znajdziecie ją na Facebooku, Instagramie  i YouTube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl