Deutsch Polski English Russian

Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Paulą Adamską

0
Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Paulą znaną jako REFRESZING

 

1. Dlaczego zajęłaś się blogowaniem?

 

Widzisz, czasami wydarza się w Twoim życiu tragedia, która okazuje się wielką szansą. Moja historia z początkami bloga jest smutna, choć ma szczęśliwe zakończenie. Miałam wypadek samochodowy i byłam uziemiona w domu przez długie miesiące, bo przeszłam operacj2. kręgosłupa. Przyjaciółka zachęciła mnie do konstruktywnego wykorzystania czasu i popchnęła do pisania bloga. 

 

2. Doradzasz w wielu kwestiach: budowa domu, wykończenie, działka, DIY, urządzanie… czy jesteś projektantką wnętrz?

 

W żadnym razie! Ja jestem pasjonatką-amatorką (w najlepszym znaczeniu tego słowa). Słowo „doradztwo” zamieniłabym na „inspirowanie” i dzielenie się doświadczeniem.

 

3. Na Twoim blogu możemy przeczytać taki manifest: „Nie zamierzam się poddać, dopóty dopóki, co najmniej połowa polskich domów i mieszkań nie zyska chociaż kropli koloru!” – skąd ta miłość do kolorów?

 

To dzięki mojemu dzieciństwu – byłam otoczona barwnymi kobietami, które zachęcały mnie do wykorzystywania kolorów i pokazywały, że życie ma wiele barw. Dziś kolor mnie stymuluje i sprawia, że jestem szczęśliwa. 

 

4. Najwyraźniej postrzegasz świat sensualnie… czy zmysł zapachu jest dla Ciebie równie ważny?

 

Tak, jestem bardzo sensualna. Zmysł zapachu jest dla mnie ściśle połączony ze słuchem, wzrokiem i smakiem – nie działam w odseparowaniu zmysłów od siebie. Odkąd sięgam pamięcią, każdy wyjątkowy moment w życiu łączy mi się w głowie z jakimś zapachem.

 

5. Poznałyśmy się podczas ubiegłorocznego Meetblogin. Co szczególnie zapadło Ci w pamięć z tego spotkania?

 

Wymieniłabym trzy rzeczy: pyszny tort urodzinowy, magiczny koncert pianisty i… komary :)

 

6. Jakie warsztaty były dla Ciebie szczególnie rozwijające?

No nie pomyśl, że wymieniam te warsztaty, bo akurat z We Love Candles romawiam… ale warsztaty „Basenowanie świecy” były dla mnie najbardziej porywające, bez dwóch zdań.

 

7. Jako "ta, która zajmuje się designem" - jaką złotą radę dałabyś początkującym adeptkom / adeptom tej sztuki?

 

Cóż, to zasada, którą kieruję się w życiu  i myślę, że sprawdzi się nie tylko w przypadku adeptów designu: Bądźcie jacyś! Nie bądźcie nijacy. Odwagi!

 

8. O to musimy zapytać: które z naszych produktów szczególnie przypadły Ci do gustu i dlaczego?

 

Wiecie doskonale, że to świece Gold, kocham je, w szczególności świecę Beautiful Poison ;) Zapach uwodzi, koi, porywa – naprawdę kocham go!

 

Wskaż proszę kolejną uczestniczkę Meetblogin, którą nominujesz do rozmowy z nami i wspomnień : Asia z Instytutu Designu – moja nominacja leci do Ciebie!

______________________________________

Paula Adamska - 35-letnia szczęśliwa kobieta. Mama dwuletniej Helenki. Pasjonatka wnętrz, koloru i amatorka ogrodnictwa. Inspirujący, rajski ptak polskiej blogosfery. Prowadzi bloga Refreszing, znajdziecie ją na Facebooku, Instagramie  i YouTube

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl