Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Ulą Michalak

Wspomnienia z Meetblogin - rozmowa z Ulą Michalak

 

  1. Jesteś blogerką, ale nie tylko. Odpowiadasz za wiele inspirujących, łączących ludzi inicjatyw. Opowiedz o nich coś więcej.

 

Przede wszystkim, jedną ze sztandarowych, ważnych inicjatyw jest Meetblogin. To ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich, twórców internetowych. Podczas trzech dni spotkań i warsztatów blogerzy zdobywają wiedzę i dzielą się doświadczeniami. Ale również budują relacje biznesowe oraz nawiązują przyjaźnie.W tym roku Meetblogin zaplanowany jest na dni 8-10 września. Mocno wierzę, że uda się pokonać wszelkie przeciwności i zorganizować to wydarzenie. Inne inicjatywy, które wymyśliłam i które organizuję od lat to Bloggers Zone na targach w Poznaniu. To aranżacja stoiska tworzona przez grupę blogerek i projektantek na podstawie obowiązujących trendów z wykorzystaniem mebli i dekoracji wystawców Home Decor, Meble Polska i Arena Design. Jeszcze innym wydarzeniem jest BlogTour, to „spacer" grupy blogerów po wybranych, najlepszych stoiskach Warsaw Home.

 

  1. Dlaczego zaprosiłaś naszą markę do udziału w Meetblogin 2019?

 

Meetblogin to miejsce, jak wspominałam, gdzie spotykają się blogerzy, influenserzy i przedstawiciele marek z branży aranżacji wnętrz. Firmy w ramach organizowanych warsztatów czy spotkań poniekąd prezentują swoją ofertę. Nie może być to coś, o czym blogerzy będą się wstydzić mówić, pisać. Ja zapraszam prestiżowe marki i znanych twórców. To musi być symbioza i relacja „win to win”. Stąd też gdy  poznałam ofertę Waszej marki, nie miałam wątpliwości, że to będzie ciekawa propozycja do przedstawienia blogerom.

 

  1. Tyle kreatywnych głów w jednym miejscu - to nielada wyzwanie zaprojektować atrakcyjne spotkanie dla tak wymagającego grona. Jakiego rodzaju warsztaty Ty i blogerzy lubicie najbardziej?

 

Wiele lat doświadczenia pozwoliło mi poznać preferencje koleżanek i kolegów blogerów. Markom, z którymi tworzymy kolejne spotkania w ramach Meetblogin rekomenduje organizowanie takich warsztatów, które w dużym stopniu angażują uczestników, pozwalają się im wykazać, uruchamiają kreatywność.

 

  1. Co szczególnie zapadło Ci w pamięć z zeszłorocznego spotkania?

 

Wiele chwil było wspaniałych. Zawsze są mi bliskie reakcje ludzi, to jak mogę obserwować budzącą się ciekawość o to, co dalej się wydarzy. Lubię patrzeć na proces twórczy podczas kolejnych zadań. Bardzo mnie cieszą rodzące się przyjaźnie, ludzie, którzy otwierają się na drugiego człowieka. A to wszystko było w tak  pięknych okolicznościach przyrody, podstylizowanych również Waszą scenografią, która zresztą cieszyła się dużą popularnością. 

 

  1. A pamiętasz tę kolację przy świecach i akompaniamencie fortepianu? To było naprawdę magiczne!

 

Oj tak, to była wyjątkowa chwila. Mam ciarki jak o tym pomyślę. To było spontaniczne działanie, organizowane na ostatnią chwilę. Ale klimat się stworzył magiczny, niemal metafizyczny. Oprócz światła i muzyki dużą rolę odegrały też uczestniczki, które dzięki temu, że spotykamy się kolejny raz, wciąż mają niedosyt i wiem, że Meetblogin jest stałym i obowiązkowym punktem w ich kalendarzu. To daje mi tyle szczęścia i radości!

.... tak, ja jeszcze szczególnie miło wspominam przepyszny tort urodzinowy.

Tort zorganizowałam, z okazji urodzin jednej z uczestniczek. Myślę, że to taki ludzki odruch, na którego każdego stać. Było wspaniale.

 

  1. Jako "ta, która zajmuje się designem" - jaką złotą radę dałabyś początkującym adeptkom / adeptom tej sztuki?

 

To zależy o czym mówimy, bo design to szerokie pojęcie. Można być teoretykiem, krytykiem designu, konsultantem, redaktorem, a można praktykować jako projektant czy stylista. A jeśli mowa o prowadzeniu bloga, to zdecydowanie chodzi o to, żeby odnaleźć swoją drogę, swój autentyczny pomysł na blog. Ja podchodzę do tematu bardzo profesjonalnie, pracuję z fotografką, buduje każdorazowo własne aranżacje, sama piszę każdy tekst. Ale nie wiem czy tędy droga. Myślę, że to zależy od tego do kogo chcesz trafić i co masz do powiedzenia.

 

  1. Które z naszych produktów szczególnie przypadły Ci do gustu i dlaczego?

 

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie cała filozofia tworzenia świec. To niesamowita historia. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie sądziłam, że świece mogą być bardziej szkodliwe lub naturalne i zdrowe. Wcześniej zwracałam uwagę głównie na walory zapachowe i prezencję. Teraz czytam skład, jak przy wyborze jedzenia :) 

 

Nominuj proszę jedną uczestniczkę Meetblogin do rozmowy z nami... Nominuję Refreszing

 _________________________________

 

Ula Michalak: stylistka wnętrz, blogerka, organizator MEETBLOGIN, BLOGGERS ZONE i BlogTour
Social media: FB i IG 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl