Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
ZIG ZAG czyli ponadczasowy wzór chevron

ZIG ZAG czyli ponadczasowy wzór chevron

Zygzak czyli odwrócone V to słynny wzór wykorzystywany w modzie ale także przemyśle wnętrzarskim. Nazywany również chevron od francuskiego słowa "chevre" czyli koza, ponieważ wzór przypominał ślad jaki zostawia kozia racica na ziemi. W heraldyce czyli nauce zajmującej się historią herbów symbol oznaczał odwrócone V czyli schronienie bezpieczeństwo i dom. Chevron to także wzór tkacki, popularnie wszystkim znana jodełka. Oprócz tego warto podkreślić, że słynne daszki zygzakowe ma na przykład w logo marki Citroen, francuski producent samochodów. Chevron występuje również w oznaczeniach wojskowych polskich żołnierzy, brytyjskich i amerykańskich. Prawdopodobnie po raz pierwszy na pagonach w wojskowości użył ich Napoleon.

 

Wyrazisty i dominujący

 

Zygzak występuje często w stylu nowojorskim czyli połączeniu elegancji w eklektycznym, miejskim wydaniu. Chętnie zestawiany jest z innymi geometrycznymi wzorami np. rombami. Co ciekawe pomimo faktu, że jest wzorem wyrazistym i dominującym nie trzeba się go bać zestawiając z innymi odważnymi fakturami na przykład kwiatami. ZiG ZAG ożywi każde wnętrze i nada mu lekkiej drapieżności. W kolekcji We Love Beds znajdziemy kilka wariacji  tego wzoru na poszewkach poduszek dekoracyjnych. Tradycyjną propozycja jest czarny zygzak drobny  na białym tle, ale także szary o większym princie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem przy zastosowaniu zygzaka jest kolor zielony. Pastelowa mięta znacznie łagodzi ostry wzór i nadaje wnętrzu subtelności dlatego nadaje się do pokojów dziecięcych a także jest świetną propozycją na letnie, świeże aranżacje.  Zestawy 2-3 dobranych zygzaków jako gotowe stylizacje znajdziemy również w zakładce promocje w okazyjnej cenie.

 

Z okazji lata mamy też fantastyczną promocję PasteLOVE LATO. Poszewka miętowa ZIG ZAG dostępna jest w cenie 9,99 zł do wyczerpania zapasów. Jeśli zdecydujecie się na cały zestaw naszych miętowych zygzaków możecie je mieć w cenie 29,97 zł!

 

[product id="173, 177, 178, 227, 226, 224"]
[product id="174, 176, 224"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl