Deutsch Polski English Russian

Czas na tourne'e!

0
Czas na tourne'e!

 

Wiosenne tourne'e rozpoczęliśmy od Targów Boom na Zdrowie w Drzonkowie. W tym tygodniu ruszyliśmy do Warszawy na Targi Jestem Slow #DzieńKobiet. Później nasz harmonogram wyjazdowy wygląda następująco:


- 14-15.03. – Poznań, Ekocuda  (Targi są odwołane, nowy termin: 13-14.06.20!)
- 21-22.03. - Gdańsk, Ekocuda, (Targi są odwołane, nowy termin: 04-05.07)
- 04-05.04.- Wrocław, Targi Natural Beauty, (Targi odwołane, nowy termin: 30-31.05)
- 18-19.04. - Warszawa, Ekocuda, (Targi są odwołane, nowy termin: 27-18.06)
- 09-10.05 - Katowice, Targi Natural Beauty (Targi odwołane, nowy termin: 20-21.06)

 

Dlaczego wybieramy te targi?

 

Naturalność w różnych wymiarach, także w znaczeniu "dbania o siebie, pielęgnacji" wraca do łask. Coraz więcej ludzi chce kupować rzeczy, które są tworzone z pasją, z troską o środowisko i z troską o zdrowie konsumenta. Zaczyna nas (jako ludzi) poważnie wkurzać to, że wielkie koncerny legalnie nas trują i nikt nic sobie z tego nie robi. W związku z tym sięgamy po naturalne produkty, które są tworzone ręcznie w niewielkich manufakturach. Kupujemy mniej, ale lepiej. Odpowiedzialniej. I właśnie szanse na takie zakupy, dają targi w których bierzemy udział. Zrzeszają one w jednym miejscu mnóstwo ludzi, którzy chcą zrobić coś lepiej, zdrowiej i z prawdziej troski o drugiego człowieka.

 

Ekocuda to prawdopodobnie największe polskie targi kosmetyków naturalnych. Odbywają się wiosną i jesienią w trzech miastach: Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Podczas Ekocudów swoje produkty prezentują firmy, które tworzą z serca, tworzą rzeczy bliskie naturze, bez chemicznych polepszaczy. Nasze świece idealnie wpisują się w tę filozofię – wosk sojowy można wykorzystać do celów kosmetycznych, ale sama świeca jest też doskonałą kompanką w trakcie rytuałów piękności.

 

Jestem Slow – już sama nazwa targów definiuje wartość, która jest nam bliska. Bycie slow, zatrzymanie się w pędzie, odmówienie nachalnemu konsumpcjonizmowi i kupowanie lepszych prezentów – to wszystko jest nam bliskie, to jesteśmy my. Nie mogłoby zabraknąć nas podczas tych targów. Zresztą nasze produkty są bardzo slow: tworzone ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, bez pośpiechu. Tylko z uśmiechem na ustach i dobrą energią w sercu można stworzyć produkt, który naprawdę kogoś ucieszy.

 

Targi Natural Beauty to kolejne etyczne, odpowiedzialne targi kosmetyków naturalnych, które odbywają się we Wrocławiu i w Katowicach. Zrzeszają producentów kosmetyków naturalnych. Naturalne świece sojowe doskonale wpisują się w ideę dbania o ciało używając tylko tego, co dała nam natura – przyznajcie, głupio byłoby mieć rytuały piękności w oparciu jedynie o naturalne produkty, a palić do tego parafinową, trującą i zanieczyszczającą środowisko świecę.

 

Do zobaczenia! 💚

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl