Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Czas na tourne'e!

Czas na tourne'e!

 

Wiosenne tourne'e rozpoczęliśmy od Targów Boom na Zdrowie w Drzonkowie. W tym tygodniu ruszyliśmy do Warszawy na Targi Jestem Slow #DzieńKobiet. Później nasz harmonogram wyjazdowy wygląda następująco:


- 14-15.03. – Poznań, Ekocuda  (Targi są odwołane, nowy termin: 13-14.06.20!)
- 21-22.03. - Gdańsk, Ekocuda, (Targi są odwołane, nowy termin: 04-05.07)
- 04-05.04.- Wrocław, Targi Natural Beauty, (Targi odwołane, nowy termin: 30-31.05)
- 18-19.04. - Warszawa, Ekocuda, (Targi są odwołane, nowy termin: 27-18.06)
- 09-10.05 - Katowice, Targi Natural Beauty (Targi odwołane, nowy termin: 20-21.06)

 

Dlaczego wybieramy te targi?

 

Naturalność w różnych wymiarach, także w znaczeniu "dbania o siebie, pielęgnacji" wraca do łask. Coraz więcej ludzi chce kupować rzeczy, które są tworzone z pasją, z troską o środowisko i z troską o zdrowie konsumenta. Zaczyna nas (jako ludzi) poważnie wkurzać to, że wielkie koncerny legalnie nas trują i nikt nic sobie z tego nie robi. W związku z tym sięgamy po naturalne produkty, które są tworzone ręcznie w niewielkich manufakturach. Kupujemy mniej, ale lepiej. Odpowiedzialniej. I właśnie szanse na takie zakupy, dają targi w których bierzemy udział. Zrzeszają one w jednym miejscu mnóstwo ludzi, którzy chcą zrobić coś lepiej, zdrowiej i z prawdziej troski o drugiego człowieka.

 

Ekocuda to prawdopodobnie największe polskie targi kosmetyków naturalnych. Odbywają się wiosną i jesienią w trzech miastach: Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Podczas Ekocudów swoje produkty prezentują firmy, które tworzą z serca, tworzą rzeczy bliskie naturze, bez chemicznych polepszaczy. Nasze świece idealnie wpisują się w tę filozofię – wosk sojowy można wykorzystać do celów kosmetycznych, ale sama świeca jest też doskonałą kompanką w trakcie rytuałów piękności.

 

Jestem Slow – już sama nazwa targów definiuje wartość, która jest nam bliska. Bycie slow, zatrzymanie się w pędzie, odmówienie nachalnemu konsumpcjonizmowi i kupowanie lepszych prezentów – to wszystko jest nam bliskie, to jesteśmy my. Nie mogłoby zabraknąć nas podczas tych targów. Zresztą nasze produkty są bardzo slow: tworzone ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, bez pośpiechu. Tylko z uśmiechem na ustach i dobrą energią w sercu można stworzyć produkt, który naprawdę kogoś ucieszy.

 

Targi Natural Beauty to kolejne etyczne, odpowiedzialne targi kosmetyków naturalnych, które odbywają się we Wrocławiu i w Katowicach. Zrzeszają producentów kosmetyków naturalnych. Naturalne świece sojowe doskonale wpisują się w ideę dbania o ciało używając tylko tego, co dała nam natura – przyznajcie, głupio byłoby mieć rytuały piękności w oparciu jedynie o naturalne produkty, a palić do tego parafinową, trującą i zanieczyszczającą środowisko świecę.

 

Do zobaczenia! 💚

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl