Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
Świecowe hygge czyli palimy wosk w letnie wieczory

Świecowe hygge czyli palimy wosk w letnie wieczory

Czy wiecie, że średnio Duńczyk spala 6 kg wosku rocznie? Wszystko dlatego, że Dania to kraj najszczęśliwszych ludzi w Europie i nie odmawiają sobie przyjemności idealnie łącząc życie zawodowe z prywatnym.  Oddają się filozofii hygge w myśl, której delektują się małymi chwilami. Warto cieszyć się latem a przede wszystkim dłuższym dniem i ciepłymi wieczorami w blasku świec. Światło i zapach świec mają nie tylko terapeutyczną moc ale przede wszystkim budują atmosferę i romantyczny klimat. Palmy więc wosk jak Duńczycy i korzystajmy z uroków lata w mieszkaniu na werandzie, tarasie czy balkonie.

 

Magiczne światło

 

Nic tak nie potęguje atmosfery wyciszenia niż gra cieni i podświetlone elementy wystroju wnętrz. Dzięki świecom możemy osiągnąć właśnie ten efekt, gdzie przedmioty i wystrój za dnia wydaje nam się znajomy a wieczorem jest postrzegany z innej perspektywy. Wprowadzamy się wtedy chętniej  w stan zadumy i relaksu. Dom czy mieszkanie wydaje się trochę tajemniczy ale przede wszystkim tworzy nastrój przytulności i bezpieczeństwa. Latem na zewnątrz gdy długo jest jasno a noce bywają wręcz "białe", światło świec wystarczy by umilić  nam czas w późniejszych godzinach. 

 

Odstrasza komary i insekty

 

Są olejki i aromaty, których nie znoszą owady gryzące. Takimi są wszelkie zapachy na bazie cytrusów oraz rześkie kompozycje. Polecamy zatem świece z kolekcji Basic jako nie tylko odstraszające komary ale także aromatyczne zapachy w swoim minimalizmie oddające naturalne, sezonowe rośliny, owoce i kwiaty. 

 

świeca green teea

 

Relaks w otoczeniu natury

 

Jeśli mieszkasz w bloku ale dysponujesz balkonem nie wahaj się aby stworzyć tam mały kącik do "hyggowania", w którym  odpoczniesz na ulubionym leżaku, napijesz się kawy, wina czy prosecco. Spędzaj każdą możliwą chwilę poza 4 ścianami, oddychając pełną piersią i nie żałuj sobie doznań aromaterapeutycznych. Pal świece w zależności od nastroju i dobieraj zapachy zgodnie z okazją czy humorem.  Trudno wyczarować w dużym mieście aurę kwiatową czy zapach popołudniowej herbaty. Dlatego stworzyliśmy nasze świece zapachowe imitujące bryzę pachnącą praniem, letnią przygody na trawie lub wakacyjne wspomnienie słodkiej miłości. Dajcie się skusić i zapomnijcie o troskach z We Love Candles :)

Za plenerowe stylizacje z użyciem naszych świec dziękujemy Pauli z bloga Refreszing oraz Dominice z House Of Design :)

Dziewczyny użyły także produktów z kolekcji BELLDECO 

 

 

[product id="38, 232, 234"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl