Deutsch Polski English Russian

Świecowe hygge czyli palimy wosk w letnie wieczory

0
Świecowe hygge czyli palimy wosk w letnie wieczory

Czy wiecie, że średnio Duńczyk spala 6 kg wosku rocznie? Wszystko dlatego, że Dania to kraj najszczęśliwszych ludzi w Europie i nie odmawiają sobie przyjemności idealnie łącząc życie zawodowe z prywatnym.  Oddają się filozofii hygge w myśl, której delektują się małymi chwilami. Warto cieszyć się latem a przede wszystkim dłuższym dniem i ciepłymi wieczorami w blasku świec. Światło i zapach świec mają nie tylko terapeutyczną moc ale przede wszystkim budują atmosferę i romantyczny klimat. Palmy więc wosk jak Duńczycy i korzystajmy z uroków lata w mieszkaniu na werandzie, tarasie czy balkonie.

 

Magiczne światło

 

Nic tak nie potęguje atmosfery wyciszenia niż gra cieni i podświetlone elementy wystroju wnętrz. Dzięki świecom możemy osiągnąć właśnie ten efekt, gdzie przedmioty i wystrój za dnia wydaje nam się znajomy a wieczorem jest postrzegany z innej perspektywy. Wprowadzamy się wtedy chętniej  w stan zadumy i relaksu. Dom czy mieszkanie wydaje się trochę tajemniczy ale przede wszystkim tworzy nastrój przytulności i bezpieczeństwa. Latem na zewnątrz gdy długo jest jasno a noce bywają wręcz "białe", światło świec wystarczy by umilić  nam czas w późniejszych godzinach. 

 

Odstrasza komary i insekty

 

Są olejki i aromaty, których nie znoszą owady gryzące. Takimi są wszelkie zapachy na bazie cytrusów oraz rześkie kompozycje. Polecamy zatem świece z kolekcji Basic jako nie tylko odstraszające komary ale także aromatyczne zapachy w swoim minimalizmie oddające naturalne, sezonowe rośliny, owoce i kwiaty. 

 

świeca green teea

 

Relaks w otoczeniu natury

 

Jeśli mieszkasz w bloku ale dysponujesz balkonem nie wahaj się aby stworzyć tam mały kącik do "hyggowania", w którym  odpoczniesz na ulubionym leżaku, napijesz się kawy, wina czy prosecco. Spędzaj każdą możliwą chwilę poza 4 ścianami, oddychając pełną piersią i nie żałuj sobie doznań aromaterapeutycznych. Pal świece w zależności od nastroju i dobieraj zapachy zgodnie z okazją czy humorem.  Trudno wyczarować w dużym mieście aurę kwiatową czy zapach popołudniowej herbaty. Dlatego stworzyliśmy nasze świece zapachowe imitujące bryzę pachnącą praniem, letnią przygody na trawie lub wakacyjne wspomnienie słodkiej miłości. Dajcie się skusić i zapomnijcie o troskach z We Love Candles :)

Za plenerowe stylizacje z użyciem naszych świec dziękujemy Pauli z bloga Refreszing oraz Dominice z House Of Design :)

Dziewczyny użyły także produktów z kolekcji BELLDECO 

 

 

[product id="38, 232, 234"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl