Deutsch Polski English Russian
Ostatnie wpisy
We love LOHASWe love LOHAS

LOHAS – to słowo brzmi trochę egzotycznie, dziwnie, jak nowe „hygge”, prawda? Faktycznie ma coś wspólnego z duńskim hygge, bo również jest sposobem na życie, a mówiąc ściślej: na świadome, odpowiedzialne życie.

Misja gospodarcza w DubajuMisja gospodarcza w Dubaju

O wyjeździe na misję gospodarczą do Dubaju. Rozmowa z Małgorzatą Pasierbską i jej córką - Malwiną, która reprezentowała firmę na arenie międzynarodowej. 

Bestsellery
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie
Wosk zapachowy Ginger Spice Cookie

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Elegant Simplicity
Wosk zapachowy Elegant Simplicity

9,00 zł

szt.
Wosk zapachowy Beautiful Poison
Wosk zapachowy Beautiful Poison

9,00 zł

szt.
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M
Świeca zapachowa Cotton Breath 100G M

69,00 zł

szt.
We Love Beds & We Love Candles – charytatywnie!

We Love Beds & We Love Candles – charytatywnie!

 

Czas są niepewne, a sytuacja jest napięta – jest paskudnie, ale to nie powód, żebyśmy wszyscy paskudnieli! Z jednej strony doświadczamy ignorancji, braku wsparcia ze strony rządu, z drugiej obserwujemy niezwykłą ludzką solidarność. Myślimy, że to cecha wspólna Polakom – potrafimy się skrzyknąć i ramię w ramię, mimo różnic światopoglądowych,  pomagać słabszym i potrzebującym, gdy jest taka potrzeba.

Dziś pomocy potrzebuje wiele grup społecznych, ale w szczególnie trudnej sytuacji są samotne osoby starsze, osoby niepełnosprawne, przewlekle chore i wszyscy, którzy właśnie stracili źródło utrzymania całej rodziny.  I właśnie do takich osób docierają wolontariusze z grupy „Widzialna Ręka”. Porusza nas to ile osób jest czynnie zaangażowanych i autentycznie zainteresowanych losem innych ludzi. Dlatego postanowiliśmy włączyć się do akcji i choć sami liczymy obecnie każdy grosz, w obawie przed kolejnymi tygodniami pandemii, włączyliśmy się do zbiórek organizowanych przez zielonogórską Widzialną Rękę. Na co są potrzebne pieniądze? Na jedzenie, ciepłe obiady, leki, środki dezynfekujące. Kwota, którą przeznaczamy zależy od Ciebie, a ściślej mówiąc – od tego czy coś kupisz w naszym e-sklepie! Od każdego zakupu powyżej 50zł przekażemy 10 zł na działalność Widzialnej Ręki.  Jeśli chcesz nas wesprzeć – zapraszamy do sklepu!  Dla Ciebie, poza zakupionym towarem, mamy drobny upominek – do każdego zakupu dodajemy wybraną saszetkę zapachową z kolekcji GOLD!

Jednocześnie, również we współpracy z wolontariuszami Widzialnej Ręki, przekazaliśmy do zielonogórskiego szpitala 20szt. poduszek dekoracyjnych uszytych na tę okazję i saszetki zapachowe. Dlaczego? Przyświeca nam intencja, by umilić personelowi wypoczynek w trakcie dyżuru. 7-go kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia i tym małym gestem chcieliśmy powiedzieć, że doceniamy pracę każdej osoby, która pracuje w Służbie Zdrowia . Przecież nie możemy podziękować wszystkim, wiemy, że to tylko symboliczny gest, ale drodzy Państwo – niezależnie od tego jaką funkcję pełnicie w tej strukturze, to Wasza praca jest ważna, potrzebna i dziękujemy za nią!

To jak, włączycie się do naszej akcji charytatywnej na święta?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl