Deutsch Polski English Russian

Oryginalne aromaty potrafią wpłynąć na nasze zmysły, a także stworzyć wyjątkową atmosferę niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Odpowiednio dobrane nuty to także prosty sposób na poprawę samopoczucia. Dlatego warto zadbać o to, by towarzyszyły nam wszędzie i w każdych okolicznościach.

Zapach pod kontrolą

Proponujemy niesamowite saszetki zapachowe do szafy, torebki czy samochodu. Tak naprawdę, możecie je zamieścić, gdzie tylko chcecie. Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić stopniowe uwalnianie aromatów przez okres nawet 3 miesięcy.

Oferowane przez nas zapachy do szafy czy też innych miejsc dostępne są w kilkunastu wariantach. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy nut orientalnych, zmysłowych, odważnych, pobudzających, owocowych, kwiatowych, orzeźwiających, jak i delikatnych. Stawiamy na oryginalne kompozycje, które pozwolą podkreślić indywidualność. Nasze pachnące saszetki do torebki, auta bądź garderoby stanowią odpowiedniki świec We Love Candles - dzięki temu nie musicie rozstawać się z ulubionymi aromatami ani na chwilę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl